LeczenieLuszczycyNaturalnie.pl

Dobry krem na łuszczycę

Oto krem, który zawsze likwiduje objawy łuszczycy i sprawia, że choroba nie wraca, a przynajmniej nie pojawia się tak często jak dotąd. Czy chcielibyście usłyszeć taką wiadomość? Pewnie większość z was i tak podeszłaby do niej sceptycznie, bo przecież każdy rozsądnie myślący człowiek (doświadczony i znający swoją łuszczycę chory) zdaje sobie sprawę z tego, że dotychczas niezawodnego lekarstwa na tę chorobę nie wynaleziono. Skoro tak nie sposób łudzić się, że wyleczy go któryś z dostępnych na rynku kremów. Mimo to warto próbować, bo specyfika łuszczycy nie przekreśla szansy na wyzdrowienie, czy też raczej na wejście w fazę remisji. Wprost przeciwnie - łuszczyca czasem cofa się pod wpływem czynników, których nie doceniamy, które bagatelizujemy, lub z których istnienia nie zdajemy sobie sprawy. Jednym słowem dobry krem na łuszczycę, tj. krem dobrze dobrany do potrzeb i specyfiki organizmu, może wyraźnie pomóc w walce z chorobą. Współcześnie nasze szanse są o tyle większe, że oprócz zaawansowanych, profesjonalnych dermokosmetyków możemy samodzielnie przygotowywać najrozmaitsze mazidła i kremy - sklepy z produktami do tego typu przedsięwzięć bez problemu zaopatrzą nas we wszystkie składniki niezbędne do tego typu eksperymentów.

Co trzeba mieć na uwadze, czyli cechy dobrego kremu

Każdy, kto zna specyfikę choroby doskonale wie, że w jej przypadku pojawia się kilka problemów. I tak trzeba sobie radzić z następującymi czynnikami:

Składniki warte uwagi

Ostatnimi czasy bardzo popularne są kosmetyki na bazie minerałów z Morza Martwego. Zdecydowanie warto po nie sięgnąć, aczkolwiek są one stosunkowo drogie. Morze Martwe jest prawdziwą skarbnicą cennych minerałów, których pozytywny wpływ na łuszczycę udowodniono już dawno. Najlepsze efekty w leczeniu można uzyskać decydując się na terapię klimatyczną (kilkutygodniowy pobyt nad tym morzem), ale terapia ta jest jeszcze droższa od kosmetyków, przez co jej dostępność dla przeciętnego chorego jest właściwie znikoma.

Dobre efekty daje stosowanie kremów na bazie mocznika, który doskonale zmiękcza i nawilża skórę, innymi środkami wartymi uwagi są:

Dobre kremy na łuszczycę wzbogacane są również o witaminy i minerały, przez co nie tylko przywracają skórze równowagę łagodząc objawy choroby, ale też odżywiają skórę zabezpieczając ją i dostarczając jej wszystkich niezbędnych składników odżywczych w optymalnych proporcjach. Najlepsze z kremów znajdziecie w naszym rankingu.

Powrót do rankingu

Podsumowanie

Miejsce Produkt Cena Opis
produktu
Strona Nasza Ocena
1. Revitol Dermasis 149,03 zł krem Dermasis.pl 5/5
2. Psoriasis Skin Relief Cream $59,99 krem HbDeadSea.com 4/5
3. PsoEasy Treatment Cream $99 krem PsoEasy.com 4/5
4. ProSkin Psoriasis Natural Skin Cream $51,45 krem Amazon.com 3/5
5. Premier Dead Sea Psoricalm $56,50 krem DeadSeaCosmeticsDeals.com 2/5